۵+۱ بهانه برای عدم طراحی سایت!

توضیحاتی در مرود ۶ بهانه که مانع طراحی سایت می‌شود

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که هنوز به کسب و کاره اینترنتی و توسعه کسب و کارهای فیزیکی به واسطه دنیای مجازی اعتقاد ندارید و یا این موضوع را دست کم گرفته‌اید؛ بنابراین در این مقاله می‌خواهیم ۶ تا از رایج‌ترین بهانه‌هایی که مانع پیشرفت شما و کسب و کارتان می‌شوند را به همراه راهکارهای مقابله با آن‌ها ذکر کنیم.
تا پایان این مقاله همراه ما باشید 💖

چرا کسب و کار من به وبسایت احتیاج دارد؟

برای اینکه به شما بگوییم نداشتن وبسایت در این دوره از تاریخ چقدر می‌تواند به کسب و کار شما لطمه بزند، این موضوع را با ذکر یک مثال بازگو می‌کنیم. تصور کنید که شما یک مغازه در خیابانی دارید که روزانه ۱۰۰ نفر از رهگذران این خیابان مغازه شما و محصولات شما را بازدید می‌کنند؛ قطعا می‌دانید که در بین ۱۰۰ نفر بازدید کننده، همه آن‌ها نمی‌توانند مشتری قطعی شما باشند و تنها حدود ۲۰ از آن‌ها محصولات شما را خریداری می‌کنند. بنابراین تعداد بازدید کنندگان مغازه شما با تعداد مشتریان و فروش محصولات‌تان رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچقدر که تعداد بازدید کنندگان مغازه افزایش پیدا کند، میزان فروش شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

اما تصور کنید که دوست شما در خیابان دیگری مغازه دارد و روزانه ۴۰۰ نفر از رهگذران از محصولات و مغازه او بازدید می‌کنند و حدود ۸۰ نفر محصولات این مغازه را خریداری می‌کنند. قطعا با این مثال متوجه تفاوت بین این دو مغازه و میزان فروش آن‌ها شدید!

داشتن وب‌سایت یعنی داشتن یک مغازه به همراه چند ده هزار بازدید روزانه و هزاران مشتری جدید!

آیا بازدید و فروش از طریق سایت قطعی است؟

همانطور که می‌دانید، امروزه همه افراد روزانه ساعت‌ها در فضای مجازی و اینترنت فعالیت می‌کنند و ۹۰٪ از زمان خود را به این صورت سپری می‌کنند.

زمانی که سایت خود را تاسیس می‌کنید و فعالیت خود را در فضای آنلاین آغاز می‌کنید، یعنی شما در خیابان گوگل یک مغازه دارید که می‌تواند روزانه هزاران بازدید و مشتری جدید جذب کند و درنهایت باعث افزایش فروش‌تان خواهد شد.

بنابراین، بازدید و فروش شما از طریق وبسایت به صورت تضمینی و قطعی افزایش پیدا خواهد کرد! اما در زیر به بهانه‌هایی اشاره کرده‌ایم که ممکن است شما نیز دچار یک یا چند مورد از آن‌ها باشید:

۱. از شکست خوردن نترسید!

ریسکی که شما در هنگام راه‌اندازی کسب و کار آنلاین و یا آغاز فعالیت در دنیای دیجیتال با آن دست و پنجه نرم می‌کنید، بسیار کمتر از ریسک راه‌اندازی کسب و کار در بازار سنتی است! اما دلیل این اتفاق کاملا واضح است؛ در کسب و کار آنلاین شما با کمترین سرمایه ممکن و با کمتر از ۱۰ میلیون تومان می‌توانید در بهینه‌ترین حالت ممکن موفقیت را برای کسب و کار خود رقم بزنید. در صورتی که وقوع این مورد در بیزینس‌های سنتی و فیزیکی به سال‌ها تلاش و تجربه، مقدار زیادی سرمایه مالی و تعداد بالایی نیروی انسانی نیاز دارید و با گران‌بهاترین منابع باید ریسک بازار را بپذیرید و فعالیت در آن را آغاز کنید.

بنابراین در راه‌اندازی کسب و کار آنلاین میزان ریسک کمتر از ۱۰ درصد است و هرچقدر استراتژی قوی‌تری داشته باشید، میزان ریسک شما به صفر نزدیک‌تر می‌شود.

۲. طراحی سایت به زمان و صبر کافی نیاز دارد

اگر تصور می‌کنید که فرآیند طراحی سایت در اصفهان یک فرآیند زمانبر است، کاملا در اشتباهید! چرا که ممکن است از شرکت‌های طراحی سایت اصفهان در مورد زمان تحویل سایت سوالاتی پرسیده باشید و جواب‌های گوناگون در بازه‌های چندین ماهه مانند ۳ ماه یا بیشتر شنیده باشید! اما خدمات راوی به منظور حل سریع مشکلات و انجام خدمات در بهترین شکل و حالت ممکن و در نهایت سرعت برنامه‌ریزی شده است تا شما در مواقعی که تایم کافی برای اجرای فعالیت‌های مدنظر خود ندارید، آن را به ما بسپارید.

برای مشاهده مدت زمان طراحی سایت در اصفهان می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و تعرفه طراحی سایت اصفهان را همراه با مدت زمان تحویل سایت، ویژگی‌ها و امکانات آن به طور کامل مشاهده کنید:

۳. از رقبا غول نسازید!

ممکن است در حوزه کاری‌تان تعدادی رقیب قدرتمند داشته باشید که در حال حاضر به خوبی بر روی دنیای دیجیتال و فعالیت در آن تمرکز کرده‌اند؛ اما جای هیچ نگرانی‌ای نیست. چرا که شما در پهناورترین و بزرگ‌ترین خیابان جهان مغازه دارید، یعنی خیابان گوگل!

در فضای دیجیتال به اندازه کافی موضعیت‌های خوب و مناسب برای موفقیت وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید و به یکی از بزرگ‌ترین کسب و کارها در حوزه کاری خود تبدیل شوید. اما این کار به پشتکار و تداوم در فعالیت صحیح و برنامه‌ریزی شده نیاز دارد تا ثمره آن به سرعت نمایان شود.

فرصت‌ها و موقعیت‌ها در کسب و کار آنلاین

اما شاید بپرسید که این فرصت‌ها و موقعیت‌ها را چگونه پیدا کنیم و چرا باید از آن‌ها استفاده کنیم؟

ما یکی از مهم‌ترین و ارزان‌ترین فرصت‌ها را به شما می‌گوییم! SEO یا سئو که مخفف بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است، در حال حاضر بهترین راه برای موفقیت قطعی در بین رقبا است و امروزه اکثر کسب و کارها در حال استفاده از این تکنیک هستند. اگر می‌خواهید در رابطه با سئو و بهینه‌سازی وبسایت خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید، می‌توانید از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید تا ما شما را به صورت کامل راهنمایی کنیم.

4. از سرمایه‌گذاری نترسید!

هزینه‌های طراحی، نگهداری و پشتیبانی از نظر برخی از صاحبان کسب و کار و مدیران شرکت‌ها، هزینه‌های اضافی هستند. اما اگر طرز فکر شما اینگونه نیست، باید به شما تبریک بگوییم! شما صاحب یک بیزینس موفق هستید.

هزینه‌های طراحی، پشتیبانی، بهینه‌سازی و نگهداری سایت نوعی از سرمایه‌گذاری است که چندین برابر مبالغی که صرف این امر شده است را به سرعت به چرخه مالی کسب و کار شما باز می‌گرداند؛ چرا که هزینه‌های شما پایه و بنیان فعالیت مجازی شما را مستحکم‌تر می‌کند و شما را چندین گام به موفقیت نزدیک‌تر می‌کند.

همچنین در صورت استفاده از خدمات طراحی سایت اصفهان راوی، می‌توانید از قابلیت طراحی سایت اقساطی ما استفاده کنید و بدون کوچک‌ترین مشکل، یک وب‌سایت مخصوص برای کسب و کار خود داشته باشید و آن را از ۰ تا ۱۰۰ ویرایش و مدیریت کنید. برای اطلاعات بیشتر ازشرایط پرداخت اقساطی هزینه‌های طراحی و پشتیبانی سایت، روی دکمه زیر کلیک کنید:

۵. به دانش فنی نیاز ندارید!

اکثر افراد تصور می‌کنند که برای مدیریت سایت خود به دانش فنی و مباحث کدنویسی و طراحی سایت احتیاج دارند! اما طراحی سایت با وردپرس این فرضیه را به طور کامل رد می‌کند و شما می‌توانید تنها با چند کلیک تغییرات بزرگی را در وبسایت خود ایجاد کنید و بخش‌های مختلف سایت وردپرس خود را (مانند سفارش‌ها، پرداخت‌ها، کاربران سایت، کدهای تخفیف، کمپین‌ها، محصولات، تصاویر، دیزاین و گرافیک صفحات و…) به راحتی و به طور کامل مدیریت کنید.

جهت حفظ و تامین امنیت سایت (که یکی از مهم‌ترین موارد لازم در راه‌اندازی کسب و کار آنلاین است) می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و راه‌های قطعی و تکنیک‌های محرمانه بسیار مهمی را در رابطه با حفظ و افزایش امنیت سایت‌های وردپرسی مطالعه کنید:

اما این مورد برای مشتریان ما کافی نیست! ما برای افرادی که از خدمات طراحی سایت اصفهان راوی استفاه می‌کنند، یک فیلم آموزشی ۳ ساعته برای آموزش کار با پنل مدیریت و ایجاد تغییرات دلخواه بر روی قسمت‌های مختلف سایت به طور اختصاصی در محیط سایت شما آماده می‌کنیم و به صورت مادام‌العمر در دسترس شما قرار می‌دهیم تا در هر زمان و مکان بتوانید به راحتی با پنل کاربری و پنل مدیریت سایت وردپرسی خود کار کنید.

۶. بازار سنتی سست شده است

هنوز تعداد افرادی که به بازارهای سنتی اعتقاد و اعتماد دارند کم نیست! اما همانطور که از شاخص‌های بازارهای سنتی مشخص است، رکود کسب و کارهایی که تنها به فعالیت فیزیکی و سنتی دل خوش کرده‌اند بسیار نزدیک است و حتی برخی از آن‌ها رو به نابودی است.

اگر به این امر اعتقاد ندارید، می‌توانید به شاخص عملکرد و میزان خرید و فروش و همچنین مقایسه بازارهای سنتی و آنلاین در کشورای پیشرفته نگاهی بیندازید تا تفاوت عصر دیجیتال را بقیه دوره‌های تاریخ به طور کامل متوجه شوید!

اگر مدیر آینده‌نگر و دلسوزی هستید، آغاز فعالیت در بستر اینترنت امری واجب و ضروری است. شما می‌توانید برای برداشتن اولین قدم، به صورت رایگان از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید و نجات کسب و کار خود را با خیال راحت به متخصصان ما بسپارید.

جمع‌بندی

آژانس تبلیغاتی راوی برترین ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در اصفهان است که تجربه کار با مشاغل مختلف ما را از دیگر مجموعه‌ها متمایز می‌کند. بنابراین اگر شما به یک یا چند مورد از بهاینه‌هایی که در بالا ذکر کردیم مبتلا هستید، هرچه سریع‌تر باید به فکر ارتقا و تحول بیزینس خود باشید.

از همراهی شما سپاسگزاریم 🙏

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن